+380678466401
smoke smoke
light smoke

Ремонт турбін

Реставрація турбін

dots dots light smoke smoke

Турбіна в автомобілі – це агрегат, призначення якого – збільшити продуктивність двигуна внутрішнього згорання. Це відбувається за рахунок збільшення крутного моменту – кінських сил.

Наш автосервіс займається відновленням турбін для автомобілів марки BMW. Ми для себе зробили висновок, що найякісніше, а отже, найефективніше, це робити на заводах у Європі.

Ми створили склад турбін для BMW для того, щоб мати обмінний фонд на випадок, коли клієнту знадобиться заміна.
Ми вважаємо таке рішення золотою серединою між покупкою нової турбіни і реставрацією в гаражах.

Переваги реставрації турбін БМВ на європейських заводах і нашого сервісу у даному контексті:
⁃ висока якість, навідміну від гаражних вітчизняних реставраторів;
⁃ економія часу- так як на нашому автосервісі ваше авто одразу стає на заміну турбіни, і у вас не буде необхідності довго чекати, доки приїде нова або ж відреставрується стара.
Якість турбін була перевірена на власних автомобілях та на авто більш, ніж десятка клієнтів. Всі залишилися задоволеними. А це і є нашою метою.

Також на нашому сервісі є спеціальні пропозиції по турбінах для інших сервісів. В найближчому майбутньому ми плануємо створити обмінний фонд турбін не лише на BMW, а й на інші марки автомобілів.

dots dots light smoke smoke smoke

  • Скільки часу займає ремонт турбін?
    На весь модельний ряд BMW та MINI в наявності є турбіни, відновлені на європейських заводах. Зняття та встановлення займає від двох годин до двох робочих днів. Все залежить від моделі автомобіля.
  • Яка гарантія на відновлену в Європі турбіну BMW?
    Гарантія два роки.
  • Як зрозуміти, що турбіна вийшла з ладу?
    Погіршення динаміки розгону, білий дим з вихлопної труби, збільшення витрати мастила, підтікання з турбін та інше. Це можна виявити на плановому ТО. Ми рекомендуємо проводити повну діагностику раз на рік або кожні 10000 км. Тоді можна помітити навіть незначні недоліки у роботі турбіни і зразу ж їх усунути, не доводячи до більше серйозних робіт.
dots dots light smoke smoke

Записатися на відвідування

Залиште свої контактні дані та зручний час для запису, наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для підтверждення запису

Електронна пошта
Години роботи:
Понеділок: Вихідний
Вівторок: 10:00 - 19:00
Середа: 10:00 - 19:00
Четвер: 10:00 - 19:00
П'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 10:00 - 19:00
Неділя: Вихідний
Дякую! Ваше повідомлення надіслано, найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами