+380678466401
smoke smoke
light smoke

Ремонт двигуна BMW

dots dots light smoke smoke

Найпоширеніші причини поломки двигуна внутрішнього згоряння це:

 1. Несвоєчасне обслуговування двигуна (перевищення міжсервісного інтервалу заміни моторного мастила тощо).
 2. Неякісні матеріали (масло/фільтри).
 3. Ігнорування протікань і поломок навісного обладнання, що згодом може призвести до некоректної роботи двигуна і навіть його поломки.

Частіші візити на сервіс дають впевненість у наступних кілометрах пробігу автомобіля та економлять кошти на ремонт. Чим частіше ви заїжджаєте на діагностику і сервіс, тим рідше на ремонт.

Ми рекомендуємо проводити діагностику працездатності двигуна при кожному заїзді на сервіс, це дасть вам можливість уникнути серйозних поломок і ніколи не зупиниться в дорозі.

Автомайстерня BMW В КИЄВІ POWER SERVICE надає послуги:

 • Замір компресії в бензинових і дизельних двигунах BMW.

Потрібен для визначення герметичності камери згоряння двигуна BMW, проводиться під час купівлі/продажу автомобіля, також під час діагностики проблем із двигуном; симптоми: нерівна робота двигуна, пропуски запалювання.

 • LEAK-TEST – тест на герметичність камери згоряння двигуна БМВ.

Ефективний під час діагностики пошкоджень впускних або випускних клапанів, проводиться під час купівлі/продажу авто, також під час діагностики некоректної роботи двигуна. Симптоми: пропуски запалювання, нерівна робота двигуна.

 • Комп’ютерна діагностика BMW.

Тест працездатності електрообладнання двигуна: форсунки, насос ПНВТ, електричний водяний насос, котушка запалювання, блок керування двигуном, попередня діагностика проблем з проводкою і.т.д. Симптоми: помилка приводу на панелі приладів (індикатор CHECK ENGINE), підвищена витрата бензину, нерівна робота двигуна БМВ.

 • Усунення течі двигуна.

Заміна сальників, заміна елементів ущільнювачів масляних піддонів, клапанних кришок, перепакування елементів двигуна, які ущільнені герметиком. Симптоми: масляні патьоки на двигуні або на захисті під ним.

 • Заміна/ремонт турбокомпресора.

Симптоми: втрата потужності, погіршення динаміки автомобіля, підвищена витрата мастила, дим білого кольору з вихлопної системи автомобіля, моторне мастило в радіаторі охолодження наддувочного повітря або дросельній заслінці.

 • Заміна/чистка каталізатора або сажового фільтра БМВ.

Вихід з ладу за терміном служби через неякісне паливо або некоректну роботу двигуна, турбіни або форсунок. Ігнорування проблеми з каталізатором або фільтром сажі у випадку з дизельними двигунами BMW може призвести до поломки двигуна. Симптоми: втрата потужності, погіршення динаміки автомобіля, підвищена витрата пального, помилка, що видається блоком керування двигуна про стан каталізатора/сажового фільтра.

 • Заміна ланцюга ГРМ BMW (газорозподільного механізму).

Привід ГРМ має свій ресурс і регламент заміни в кілометрах. При ігноруванні регламенту або ознак, які вказують на необхідність заміни ланцюга ГРМ БМВ, двигун може вийти з ладу, в деяких випадках навіть стати неремонтопридатним. Симптоми: сторонні металеві звуки з двигуна на холодну, помилка блоку управління двигуном, що вказує на необхідність заміни, найчастіше помилка буде по розбіжності за кутами випередження запалювання між датчиками.

 • Заміна МСК (маслознімних ковпачків, або в народі – сальників клапанів).

З цією проблемою стикаються здебільшого власники найбільш теплонавантажених двигунів, таких як N/S63, де в розрізі блоку дуже близько до ГБЦ (Головка Блоку Циліндрів) встановлено два турбокомпресори. Але є й виняток, де на атмосферних N42/46 мастилоз’ємні ковпачки досить на невеликому пробігу починають пропускати масло в камеру згоряння. Симптоми: підвищена витрата мастила, білий дим з вихлопної труби, частий вихід з ладу свічок запалювання і лямбдо-зондів, забиті мастилом каталізатори.

 • Заміна дизельних і бензинових паливних форсунок.

У процесі експлуатації форсунка починає не доливати або переливати паливо в циліндр, що може негативно позначитися на процесі приготування ефективної суміші. У разі ігнорування цієї проблеми, або невиявлення її вчасно, можлива поломка механічної частини двигуна внаслідок бідної або багатої суміші. Негативний ефект на довговічність форсунок дає низька якість палива і несвоєчасна заміна паливного фільтра. Симптоми: падіння потужності, нестабільна робота двигуна, перегрів двигуна, дим білого або чорного кольору з вихлопної труби.

 • Частковий або капітальний ремонт двигуна BMW.

Наша автомайстерня BMW в Києві проводить капітальний ремонт двигунів будь-якої складності.

Пам’ятайте, що основний відсоток поломок двигунів відбувається через несвоєчасний сервіс або ігнорування якихось несправностей. Бувають випадки, коли після повного розбору і дефектації двигун виявляється непридатним до ремонту, і ми міняємо його на Б/В або новий агрегат. Не доводьте автомобілі до того стану, щоб двигун зупинився. Міняйте вчасно фільтри та технічні рідини, а краще –  з невеликим запасом.

Що частіше ви заїжджаєте на сервіс, то рідше на ремонт.

dots dots light smoke smoke smoke

Питання та відповіді

 • Чи робите ви ендоскопію двигуна?
  Так, ми проводимо ендоскопію як на бензинових, так і на дизельних двигунах БМВ.
 • Як зрозуміти, що потрібен ремонт двигуна?
  Під час планового ТО. Раз на рік або раз на кожні 10 000 км ми рекомендуємо проводити повну діагностику автомобіля. На ТО можна помітити навіть незначні проблеми в роботі двигуна і швидко їх усунути.
dots dots light smoke smoke

Записатися на відвідування

Залиште свої контактні дані та зручний час для запису, наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для підтверждення запису

Електронна пошта
Години роботи:
Понеділок: Вихідний
Вівторок: 10:00 - 19:00
Середа: 10:00 - 19:00
Четвер: 10:00 - 19:00
П'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 10:00 - 19:00
Неділя: Вихідний
Дякую! Ваше повідомлення надіслано, найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами