+380678466401
smoke smoke
light smoke

Ремонт АКПП

Ремонт автоматичної коробки переключення передач (АКПП)

dots dots light smoke smoke

АКПП – це коробка передач, механіка якої дає можливість їй під час руху транспортного засобу самостійно визначати найбільш оптимальне передавальне відношення, переходити з одного на інше, забезпечувати водієві спрощений процес рушання з місця автоматично.

Основні проблеми з АКПП на БМВ:
– несправність гідротрансформатора;
– протікання сальників і прокладок;
– знос масляного насоса;
– знос первинного вала;
– перетікання рідини через систему охолодження КП.

Про проблеми в АКПП свідчать такі ознаки:
– масло темно-коричневого або чорного кольору із запахом гару;
– ривки між перемиканням передач;
– тривалі проміжки часу між перемиканням передач;
– підозрілий шум.

Наше СТО БМВ проводить якісну діагностику та ефективно усуває різні несправності АКПП BMW.

Щоб визначити вид поломки та усунути її, на нашому сервісі проводиться комплексна діагностика. Починаючи з тест-драйву, коли наш відповідальний фахівець випробовує АКПП на основних режимах. Закінчуючи комп’ютерною, яка є найбільш точною, та візуальною діагностикою.

Також ми використовуємо гідравлічну діагностику, таким чином визначаючи цілісність гідравлічної системи, якість та підтікання рідини.

Наші фахівці не перший рік працюють конкретно з АКПП БМВ, тому ми впевнені, що вирішимо будь-яку проблему, пов’язану з коробками передач вашого автомобіля.

dots dots light smoke smoke smoke

  • Чи можна під час комп’ютерної діагностики виявити проблеми з АКПП?
    Так, звісно. При підозрі на те, що є якась проблема, ми проводимо детальну діагностику, а саме: комп’ютерну діагностику, тест-драйв на виявлення «поштовхів», візуальний огляд АКПП на наших СТО БМВ у Києві.
  • Чи потрібна заміна мастила в АКПП?
    Позиція офіційного дилера полягає в тому, що мастило в автоматичній коробці розраховане на весь строк роботи коробки. Ми знаємо про позицію офіційного дилера. Але разом з тим є позиція виробника самої коробки. Компанія ZF виробляє сервісні комплекти для заміни мастила в АКПП. Як мінімум це вже свідчить про необхідність заміни. Автоматична коробка передач - це складний механізм з багатьма рухливими частинами, які потребують змазки, строк служби яких напряму залежить від якості мастила, яка з часом і в процесі експлуатації погіршується.
  • Як часто необхідна заміна масла в АКПП?
    Ми радимо нашим клієнтам проводити сервісну заміну мастила кожні 50-60 тис.км. Інтервал заміни підбирається індивідуально, залежно від умов експлуатації автомобіля.
dots dots light smoke smoke

Записатися на відвідування

Залиште свої контактні дані та зручний час для запису, наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для підтверждення запису

Електронна пошта
Години роботи:
Понеділок: Вихідний
Вівторок: 10:00 - 19:00
Середа: 10:00 - 19:00
Четвер: 10:00 - 19:00
П'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 10:00 - 19:00
Неділя: Вихідний
Дякую! Ваше повідомлення надіслано, найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами