+380678466401
smoke smoke
light smoke

Чистка каналів ГБЦ

Чистка впускних каналів головки блоку циліндрів автомобілів BMW волоським горіхом.Наш автосервіс БМВ в місті Київ надає послугу з чищення впускних каналів ГБЦ двигуна BMW волоським горіхом.

dots dots light smoke smoke

Ця технологія є абсолютно безпечною для двигуна БМВ, оскільки це заводська технологія ремонту. Весь процес проводиться відповідно до керівництва з ремонту автомобілів BMW TIS. Вся процедура виконується оригінальним обладнанням BMW.

Чому волоський горіх?

Волоський горіх м’який, якщо порівнювати з піском або іншими класичними матеріалами для піскоструменя. Навіть якщо невелика кількість потрапить всередину в камеру згоряння двигуна БМВ, це не зашкодить йому, оскільки під час першого запуску все згорить.

Причини звернення на BMW-сервіс для чищення каналів ГБЦ волоським горіхом:
1. Втрата динаміки автомобіля.
2. Підвищена витрата палива автомобіля.
3. Нерівна робота двигуна на холостому ходу.
4. Сліди сажі навколо впускного колектора.

Наша автомайстерня БМВ у місті Київ рекомендує звертатися на СТО BMW власникам автомобілів із дизельними двигунами N47/57 і B47/57, і з бензиновими N20/55/63 і B37/47/57 після 100 тисяч км пробігу. Ступінь засмічення каналів ГБЦ залежить безпосередньо від якості палива, мастила, а також від умов експлуатації авто. Власники, які водять авто спокійно, часто стоять у заторах, зіткнуться з потребою чистити канали раніше, ніж ті, хто практикує більш швидку їзду.

Для визначення ступеня забруднення каналів НЕ ПОТРІБНО знімати впускний колектор, для цього достатньо вийняти будь-який датчик з колектора і провести ендоскопію впускного колектора BMW.

Команда нашого СТО в місті Київ професійно проконсультує Вас з приводу необхідності проводити дану процедуру на вашому автомобілі. Працюємо з вівторка по суботу з 10 до 19 за адресами: м. Київ, б-р Чоколівський, 42а і м. Київ, вул. Завальна, 1а.

dots dots light smoke smoke smoke

 • На яких двигунах потрібно чистити впускні канали волоським горіхом?
  Бензинові та дизельні двигуни автомобілів БМВ.
 • Скільки часу займає дана послуга?
  Дана процедура займає 2 дні.
 • Який результат очікувати після чистки волоським горіхом?
  Після чищення каналів ГБЦ волоським горіхом ми отримуємо відгуки від клієнтів про те, що двигун почав працювати тихіше, зменшилося споживання пального, покращилася динаміка автомобіля БМВ.
 • Як визначити, що мені потрібно чистити впускні канали на своєму автомобілі?
  Заїжджайте на діагностику на наш автосервіс у Києві. Наші спеціалісти пригостять вас кавою та дадуть відповіді на всі ваші запитання. За допомогою ендоскопії впускного колектора ми з точністю зможемо визначити, чи потрібна дана процедура вашому авто.
dots dots light smoke smoke

Записатися на відвідування

Залиште свої контактні дані та зручний час для запису, наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для підтверждення запису

Електронна пошта
Години роботи:
Понеділок: Вихідний
Вівторок: 10:00 - 19:00
Середа: 10:00 - 19:00
Четвер: 10:00 - 19:00
П'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 10:00 - 19:00
Неділя: Вихідний
Дякую! Ваше повідомлення надіслано, найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами